SIDEBOARD, 1950/60-tal

SIDEBOARD, 1950/60-tal
SIDEBOARD, 1950/60-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, gråmålat, benställning i bok, ett par skåpsdörrar fanerade med teak, bredd 110 cm, djup 43 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, färgbortfall.

762649

2020-04-20