Armand, silver Flavia
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, silver, 1950-tal, Atelier Borglia för Flavia AB, stelt band, avsmalnande form mot mitten, haklås, kontrollstämplar samt märkt "FLAVIA", med orginalask från Atelier Borglia E. Fleming, bredd ca 3-4 cm, omkrets ca 20 cm, vikt ca 47g
smärre slitage och oxidering, ask medföljer
762652
2020-04-20