Armand, silver Flavia

Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia
Armand, silver Flavia

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, silver, 1950-tal, Atelier Borglia för Flavia AB, stelt band, avsmalnande form mot mitten, haklås, kontrollstämplar samt märkt "FLAVIA", med orginalask från Atelier Borglia E. Fleming, bredd ca 3-4 cm, omkrets ca 20 cm, vikt ca 47g

smärre slitage och oxidering, ask medföljer

762652

2020-04-20