Omega Seamaster armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1980-tal, guld, 14k, quartzverk, plexiglas, guldfärgad urtavla med datum, svart läderrem, ref nr. 196.4010, kaliber 1342, diameter ca 35 mm
Läderrem ej original, repor på plexiglas, dedikering på baksida, ej funktionsstestad, SAV garanterar ej funktionen.
762657
2020-04-20