Federico Righi

Federico Righi
Federico Righi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FEDERICO RIGHI (1908-1986) Sovande kvinna, signerad samt numrerad 100/100, ca 45x35 cm

762691

2020-04-20