Armbandsur, Must de Cartier, Tank,

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MUST DE CARTIER, Tank, damarmbandsur, Must de Cartier, förgyllt silver, quartz, mineralglas, präglat läderarmband, samt spänne i gulddoublé, boettnr 45570, referensnr 5057001, boettens mått ca 25 x 20 mm

orginalask, påse samt häfte medföljer, hämtas vid utlämningen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

762699

2020-04-20