Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK OLSSON (1919-2006): Kustmotiv, sannolikt från Gotland, signerad och daterad Erik Olsson Sanda -83, pastell, bildmått ca 51x37 cm
762709
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här