Hängvitrin väggskåp 1800-tal

Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal
Hängvitrin väggskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGVITRIN, väggskåp, 1800-tal, nyrenässans, betsad furu, krön med snidad dekor, porslinshandtag, inredd med tre hyllplan, höjd ca 92, 64x24 cm

Åldersrelaterad slitage, lagningar på vänstra sidan av krönet, avskav, repor, avslag

762721

2020-04-20