Evert Lundqvist
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EVERT LUNDQVIST (1904-1994): tillskriven, stående figur, osignerad, olja på duk, ca 41x37 cm
Påskrift á tergo Skiss till komposition ´´Stående Kvinna´´ evert Lundquist 1941
Inköpt Bukowski Moderna Hösten 1983
Skador
762722
2020-04-19