Evert Lundqvist

Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): tillskriven, stående figur, osignerad, olja på duk, ca 41x37 cm

Påskrift á tergo Skiss till komposition ´´Stående Kvinna´´ evert Lundquist 1941

Inköpt Bukowski Moderna Hösten 1983

Skador

762722

2020-04-19