Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KLAS-GÖRAN TINBÄCK, vas, Kosta, underfång i vitt, överfång i ljus och mörkblått, signerat Tinbäck, numrerad 48254, höjd 15, diameter 10 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma
762737
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här