Klas-Göran Tinbäck vas Kosta

Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta
Klas-Göran Tinbäck vas Kosta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KLAS-GÖRAN TINBÄCK, vas, Kosta, underfång i vitt, överfång i ljus och mörkblått, signerat Tinbäck, numrerad 48254, höjd 15, diameter 10 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

762737

2020-04-20