Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, art déco, faner i mörkbetsad valnöt, lackerad, intarsia på skåp, tre sektioner, höjd ca 57, 88 x 47,5 cm
Smärre brukslitage, mindre märken på lack
762751
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här