Skänk art déco

Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco
Skänk art déco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, art déco, faner i mörkbetsad valnöt, lackerad, intarsia på skåp, tre sektioner, höjd ca 57, 88 x 47,5 cm

Smärre brukslitage, mindre märken på lack

762751

2020-04-20