Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
DUX, 1 par, sidobord, "Pronto", kromad stomme med lös glasskiva, höj- och sänkbart, diameter 51 cm, höjd ca 68 cm
Smärre slitage, fot med repor och mindre bucklor
762758
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här