Xavier Pauchard Tolix

Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix
Xavier Pauchard Tolix

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

XAVIER PAUCHARD, 2 st stolar TOLIX, 2000-tal, formgivna på 1930-talet, höjd 85, 46x51 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

762777

2020-04-20