Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Liljor, signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 58 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram.
762778
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här