Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, detaljer i svarvat trä, märkt, höjd ca 54 cm

Bucklor på överdel

762779

2020-04-20