Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, sannolikt Danmark, 6 lådor, baksida med fack för böcker samt nedfällbar skåplucka, höjd ca 73, 130x70 cm, nyckel finns

Bruksslitage

762786

2020-04-20