Gerhard Nordström oljemålning
2020-04-22
762788
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Pompeij motiv, olja på pannå, signerad, ca. 53x73 cm, oramad