Strösked silver Ivan Petrovich Khlebnikov

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN PETROVICH KHLEBNIKOV, strösked, silver, invändigt förgylld skopa, stämplad Moskva 1882, probör Ivan Yefimovich Konstantinov, L ca 17 cm, vikt ca 79 gram

Gravyr på skaftet

762792

2020-04-25