Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSON (1902-81): "Kyklopens grotta" ur Strändernas svall, signerad och numrerad 191/390, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, bildmått ca 40x48 cm

Ej examinerad ur ram

762793

2020-04-20