Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, fögätmigej, signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2011, olja på duk, ca 40x33 cm

762799

2020-04-20