C.G Hallberg bordslampa

 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa
 C.G Hallberg bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, nysilver, C.G Hallberg, 1920-tal, höjd 47 cm.

Bruksslitage, gravyr, ej funktionstestad.

762800

2020-04-21