Stege

Stege
Stege
Stege
Stege
Stege
Stege
Stege
Stege

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGE, 1900-talets första hälft., höjd ca 75 58x50 cm

Bruksslitage

762802

2020-04-20