Örhängen, Nanna Ditzel

Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel
Örhängen, Nanna Ditzel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANNA DITZEL, örhängen, 1 par, sterlingsilver, 1950-tal, stämplade "Georg Jensen Sterling Denmark 130", längd ca 4 cm, total vikt ca 15 g

Smärre bruksslitage och oxidering

762809

2020-04-20