Bokhylla
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1950-tal, stomme i riopalisander, centralt med 3 lådor flankerat av skåpluckor, varav en del med barinredning, beslag i mässing, höjd ca 170, 200x40 cm, nyckel finns
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
762842
2020-04-20