Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1950-tal, stomme i riopalisander, centralt med 3 lådor flankerat av skåpluckor, varav en del med barinredning, beslag i mässing, höjd ca 170, 200x40 cm, nyckel finns

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

762842

2020-04-20