Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1920/30-tal, betsad björk, höjd ca 83x57 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, märken efter fastsättning i botten

762844

2020-04-20