Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, förkromat stålunderrede, rund skiva i frostad samt svart tonad glas, höjd ca 41, diameter ca 110 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken
762860
2020-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här