Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

SOFFBORD, bl a valnöt, 1900-talets mitt, oidentifierad formgivare, rektangulär skiva, ben med kulfötter, 120x70 cm, höjd ca. 53 cm.

Smärre slitage, repor

762872

2020-04-20