Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
SOFFBORD, bl a valnöt, 1900-talets mitt, oidentifierad formgivare, rektangulär skiva, ben med kulfötter, 120x70 cm, höjd ca. 53 cm.
Smärre slitage, repor
762872
2020-04-20