Oljemålning Stockholms motiv

Oljemålning Stockholms motiv
Oljemålning Stockholms motiv
Oljemålning Stockholms motiv
Oljemålning Stockholms motiv
Oljemålning Stockholms motiv
Oljemålning Stockholms motiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Rålambhovsparken mot stadshuset, Stockholm, odyligt signerad Olle Farn.., 1947, olja på duk, 43x68 xm

Lagning

762877

2020-04-20