Martin Åberg oljemålning

Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning
Martin Åberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTIN ÅBERG (1888-1946): Parkmotiv, signerad och daterad M Åberg 45, olja på pannå, 34x44 cm.

Motivet med dedikation.

762901

2020-04-20