Breitling Callisto Armbandsur

Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur
Breitling Callisto Armbandsur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BREITLING CALLISTO, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, datum, halvstel länk med viklås original ref nr. 294, ref nr. A57046/0440, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

762909

2020-04-26