Arbetsbord/matbord krom & glas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARBETSBORD/MATBORD, underrede av kraftiga fyrkantrör i förkromad respektive förgylld metall , skiva i rökfärgat glas, 1980-tal, höjd ca 73,5, 160 x 80 cm, enligt uppgift inköpt på Silverbergs Möbler i Malmö på 1980-talet

bruksslitagé

762912

2020-04-23