Bokstöd

Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, i form av bulldogar, modern tillverkning, komposit, höjd ca 17,5, längd 14,5 cm

Enstaka nagg, smärre slitage

762940

2020-04-21