Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, swedish modern, omkring 1900-talets mitt, etsad dekor av vinrankor, 56 x 46 cm.
Bruksslitage.
762946
2020-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här