Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, swedish modern, omkring 1900-talets mitt, etsad dekor av vinrankor, 56 x 46 cm.

Bruksslitage.

762946

2020-04-24