Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VETTAR (2), 1900-talets första hälft, bl a knipa, bemålat trä, höjd ca 13, längd 30 cm

Partiella bortfall av ytbehandlingen, lagningar, slitage

762953

2020-04-21