Kaffekvarn

Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn
Kaffekvarn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKVARN, 1900-talets början, gjutjärn, mässing, plåt, på träsockel, totalt mått ca 42x42x80 cm

Slitage, visst färgbortfall, bucklor

762972

2020-04-25