Armband med ametister 18K

Armband med ametister 18K
Armband med ametister 18K

Klubbat för:

7 200 SEK

Schätzwert

9 000 SEK

Beschreibung

ARMBAND, med ametister, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, krön med två sockertoppsslipade ametister, integrerat lås med säkerhetskedja, diam ca 65-70 mm, vikt ca 23.6 g

Zustandsbeschreibung

Fint skick. Obetydligt slitage.

762975

2020-04-26