Ewald Dahlskog Bo Fajans

Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans
Ewald Dahlskog Bo Fajans

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWALD DAHLSKOG, "Lava", vas, keramik, Bo Fajans Gefle, blågrön glasyr, märkt "Bo D 117 ED", höjd ca 22 cm

Slitage, glasyrnagg vid mynning

762976

2020-04-21