OSKAR BERGMAN: Visby ringmur

OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur
OSKAR BERGMAN: Visby ringmur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1965): Visby ringmur, monogramsignerad och daterad O.B. 1901, olja på duk, 54x30,5 cm

Smärre krackeleringar

762977

2020-05-10