Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉBORD, 1920-tal, pelarfot i trä, marmorskiva, mässingslist, höjd ca 71, 59x47,5 cm

Slitage, skivan med smärre stötskador, mindre lagning

762986

2020-04-21