Vägglampor 1 par Hemi

Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi
Vägglampor 1 par Hemi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEMI, 1 par, "Klot" vägglampor, gulmetall, 1960/70-tal, höjd ca 24 cm

Bruksslitage, repor, märken, klippta, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

763004

2020-04-21