SAMUEL BOUGH: On the Conway

SAMUEL BOUGH: On the Conway
SAMUEL BOUGH: On the Conway
SAMUEL BOUGH: On the Conway
SAMUEL BOUGH: On the Conway
SAMUEL BOUGH: On the Conway
SAMUEL BOUGH: On the Conway

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAMUEL BOUGH (1822-1878): On the Conway, signerad S Bough, olja på pannå, 30x40 cm

gulnad, ytsmuts

763009

2020-05-10