Servisdelar Ranka Stig Lindberg Gustavsberg
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Ranka", servisdelar, 42 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 4 koppar, 4 fat, 9 assietter, såssnipa, terrin med lock, mindre karott med lock, skål med hänklar, 5+2 djupa, 9 mattallrikar, 2 skålar, uppläggningsfat samt större fat
Krackeleringar, nagg, bruksspår förekommer
763010
2020-04-22