Servisdelar Ranka Stig Lindberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Ranka", servisdelar, 42 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 4 koppar, 4 fat, 9 assietter, såssnipa, terrin med lock, mindre karott med lock, skål med hänklar, 5+2 djupa, 9 mattallrikar, 2 skålar, uppläggningsfat samt större fat

Krackeleringar, nagg, bruksspår förekommer

763010

2020-04-22