Edition Luxe Bordspendyl Frankrike

Klubbat för:

4 600 SEK

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer

Slitage. SAV garanterar ej funktionen.

763011

2020-04-26