Edition Luxe Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
4 600 SEK
6 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer
Slitage. SAV garanterar ej funktionen.
763011
2020-04-26