Stringhyllor

Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", golvmodel, 16 dlr, 1960-tal, teakfanér. bestående av 9+5 hyllplan samt 2 moduler, 5 gavlar, gavlarnas längd ca 220, 9 hyllpan 20x78, 5 hyllplan 30x75, moduler 45x78 samt 35x78 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ej monterat

763019

2020-04-21