Jan Naliwajko oljemålning med collage

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 2003.5, olja och collage på papper, bladmått ca 98x70 cm

763021

2020-04-20