Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KRAITZ, Ulla och Gustav (född 1936 resp 1926) skulptur, stengods, signerad, i form av hästhuvud, på svart granit sockel, höjd ca 9,5 cm (15,5 cm inkl sockel)
Zustandsbeschreibung
Sockel med nagg
763045
2020-04-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner